Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zaprzepaścić 3 lata rządów w kilka miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odwołać Żuka, bo Lublin skończy jak Detroit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo mówić: to studium to połączenie mokrych snów deweloperki oraz fantazji megalomańskiego technokraty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia i dewelorympał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domki jednorodzinne to wrzód na d.... miasta. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urząd Miasta spodziewa się, że ludność Lublina w ciągu 30 lat osiągnie 381 600 osób (wzrost o 12 proc.)" - ależ Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domki jednorodzinne to wrzód na d.... miasta. Taka prawda.
 CHyba raczej ból d*** dla dewelocwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizja Żuka to beton i brak zieleni , trzeba spróbować go odwołać w referendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Inne miasta uciekają od takich deweloperskich szaleństw,wracają do zadrzewiania przestrzeni i przemyślanej zabudowy. Powstają miejsca wypoczynku. A tu betoniarnia. Deweloper kasę weźmie i zniknie a beton zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba w końcu uchwalić ten dokument
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ludność Lublina wzrośnie i Motor w przyszłym sezonie awansuje do Ekstraklasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 30+ lat, brak dzieci, duże dochody, do których doszedłem własną pracą. Mimo to, widzę realny wzrost cen wszystkich produktów w sklepach, wzrost usług (fryzjer, dentysta), rachunków. Nie pobieram żadnych socjali, bo one dla mnie nie istnieją. Za to jestem dymany podatkami, obowiązkami, nakazami, czasem karami. Co jakiś czas ktoś z polityków PiS straszy 30x ZUS, końcem ryczałtu, końcem liniówki, testami przedsiębiorcy. Z dnia na dzień, wyrabiam w sobie niechęć, a czasem nienawiść do rodzin wielodzietnych, które panoszą się wszędzie za moje pieniądze i impreza trwa. Czuję się dymany na kasę ze wszystkich stron, bo państwo nie daje nic w zamian. Nie chcę emigrować, mam tutaj chociażby rodziców emerytów, ale coraz bardziej rozważam tę opcję. Naród pasożytuje, naród żre, naród się cieszy - socjalizm rozkwita. Pewnie jest niewielu myślących jak ja i to mnie boli ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Inne miasta uciekają od takich deweloperskich szaleństw,wracają do zadrzewiania przestrzeni i przemyślanej zabudowy. Powstają miejsca wypoczynku. A tu betoniarnia. Deweloper kasę weźmie i zniknie a beton zostanie.
 Tyle tylko, że Lublinie do niedawna praktycznie w ogóle nie powstawały nowe bloki, podczas gdy w innych miastach budowano na potęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odwołać Żuka, bo Lublin skończy jak Detroit.
 pisie trolle zmieńcie płytę bo wieje nudą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent stawia na rozwój,gdyby nie takie podejście to nie byoby lotniska, dróg, obwodnicy, teatru i wielu wielu nnych inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Inne miasta uciekają od takich deweloperskich szaleństw,wracają do zadrzewiania przestrzeni i przemyślanej zabudowy. Powstają miejsca wypoczynku. A tu betoniarnia. Deweloper kasę weźmie i zniknie a beton zostanie.
Tyle tylko, że Lublinie do niedawna praktycznie w ogóle nie powstawały nowe bloki, podczas gdy w innych miastach budowano na potęgę.
 Jak nie powstawały? Zabudowano Jana Pawła, Botanik, tereny przy Zalewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odwołać Żuka, bo Lublin skończy jak Detroit.
pisie trolle zmieńcie płytę bo wieje nudą
 ale my jesteśmy lewackimi trollami nie pisimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin musi się dalej rozwijać. Tyle w temacie. Wiem, że niektórzy chętnie zrobiliby z tego miasta skansen, w którym nic się nie buduje, nie powstają nowe osiedla, ani drogi nie są przebudowywane i dostosowywane do obecnych czasów. Na szczęście ta grupa stanowi margines.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pis trollem ,ale na tego łysego wuja nigdy i nigdzie nie zagłosuję już ,bo glosowałem ,ciekawe ile dostała pod stołem ta cała klika za przegłosowanie zabudowy jedynego naturalnego terenu zielonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja lotnisko to jedna z lepszych rzeczy, która się udała, korzystam bardzo często raport wczoraj czytalem to wiem ,ze az 455 188 pasażerów obsłużył w zeszłym roku Port Lotniczy Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 29

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...